مرجع تخصصی نصب و کانفیگ انواع سرور و کنترل پانل cpanel , directadmin , plesk , lxadmin , how to install , how to setup , solusvm , Buy Config , buyconfig , بای کانفیگ , باي کانفيگ آموزش نصب سی پنل ، دایرکت ادمین ، وب سایت پانل ، پلسک ، نصب و کانفیگ انواع کنترل پانل مدیریت میزبانی وب ، وب هاستینگ

وردپرس ورد پرس جوملا دیتالایف پی اچ پی نیوک فروشگاه ساز اسکریپت cms مدیریت محتوا اسکریپت سی پنل سیپانل سي پانل cPanel DirectAdmin WebsitePanel VPS Server Config, Administrator plesk helm
شماره تماس: ۹۱۳۰۲۵۵۷–۰۷۱   |  شرایط و ضوابط امروز، شنبه 23 تير ساعت، 1:27
بای کانفیگ
 
بای کانفیگ - Buy Config
 مکان فعلی شما >> شرایط و ضوابط
نحوه سفارش از سایت

  
ورود کاربران

 - پست الکترونیک:
      
 - کلمه عبور:
      
   
 

  
ارتباط با کارمندان

 - شماره تماس: ۹۱۳۰۲۵۵۷ - ۰۷۱
 - پیامک: ۲۰۰۰۲۲۲۲۶۲۱۹۰۸

 

  
پیوندهای مفید

 » شبکه جهانی وب (میزبانی وب) 
 » طراحی اپلیکیشن موبایل، اندروید
 » طراحی و برنامه نویسی وب‌سایت
 » پیدا کردن موقعیت مکانی IP
 » ساخت آنلاین و رایگان کیوآرکد
 » پارس وی پی اس دات کام 
 » فروشگاه لایسنس سی پنل 

 
شرایط و ضوابط سایت

» بند اول: این سایت متعهد می شود طبق فرم سفارش خدماتی که هزینه آن اخذ شده است را تمام و کمال انجام دهد لذا هیچ گونه خدمات اضافه دیگر که در بخش سفارش موجود نبوده است شامل تعهدات نمی باشد.

» بند دوم: کلیه خدمات سایت بجز مدیریت سرور، شامل یکبار نصب و انجام میباشد لذا هیچ گونه پشتیبانی پس از انجام کار و تحویل صحیح و سالم به مشتری شامل قرارداد نمی باشد (بجز برخی از کانفیگ ها که در صفحه توضیحات آن 48 ساعت پشتیبانی ذکر شده است) و در صورت بروز هرگونه مشکل در آینده می بایست سرویس مدیریت سرور ساعتی خریداری نمایید.

» بند سوم: در صورتی که بنا به دلایل مختلف اعم از قطعی اینترنت، برق و یا مشکلات دیگر در تحویل کار وقفه رخ دهد کاربر باید این شرایط را درک نموده و صبر پیشه نماید. لذا از تماس مکرر با شماره های تماس و یا ارسال ایمیل های تکراری خودداری نموده و مهلت کافی جهت انجام امور را به ما بدهد.

» بند چهارم: در صورتی که سرور و یا هاست مشتری دچار مشکل باشد و نتوان مورد یا مواردی را که سفارش داده بر روی آن پیاده سازی نمود،  ابتدا به مشتری اطلاع داده میشود که مشکلات را بوسیله سرویس دهنده حل نماید در صورتی که حل نشد و ما قادر به انجام نصب یا کانفیگ نبودیم، هزینه ای بابت تلاش متخصصین ما از وی اخذ میگردد و مابقی به حساب بانکی ایشان عودت داده میشود. لازم به ذکر است مشکلاتی که ممکن است در سرویس مورد نظر کاربر باشد هیچ گونه ربطی به خدمات ما ندارد و کاربر باید سرویس خود را صحیح و سالم تحویل دهد و پس از نصب و کانفیگ موارد خواسته شده، صحیح و سالم نیز تحویل میگیرد.

» بند پنجم: تعهد خدمات ما فقط به صورت انجام کار و تحویل به مشتری است لذا هیچ گونه آموزش و خدماتی پس از نصب و کانفیگ ارائه نمیشود و کاربر باید از محلی که سرویس خود را تهیه کرده است درخواست پشتیبانی و آموزش بنماید.

» بند ششم: پس از انجام کار بر روی سرویسهای مشتری، وی مستلزم تغییر کلمه عبور سرویسهای خود است لذا در صورتی که هرگونه هک و یا استفاده غیر مجاز از سرویس ایشان صورت بگیرد مسئولیت آن به عهده ما نیست.

» بند هفتم: کلیه امور کانفیگ و خدمات تخصصی که بروی سرورهای کاربران انجام میشود کاملا استاندارد بوده و قبل از آن بر روی صدها سرور بدون مشکل تست شده است، لذا در صورتی که سروری با انجام هر بخش از خدمات کانفیگ و بروزرسانی به دلیل نواقص و مشکلات قبلی دچار مشکل شود وب سایت BuyConfig هیچ گونه مسئولیتی در قبال این قبیل مسائل را بر عهده نمیگرد و هزینه دریافت شده را با توجه به انجام مواردی که انجام داده است را اخذ مینماید و مابقی را به حساب کاربر عودت میدهد.
لازم به ذکر است در صورت بوجود آمدن مشکلاتی پس از انجام خدمات کانفیگ با توجه به مدت زمانی که وقت صرف میشود جهت حل مشکل نیز هزینه دریافت میشود که این مورد جزو خدمات عیب یابی و رفع مشکل می باشد.

» بند هشتم: پس از اتمام کار، کاربر از بخش ارتباط با ما یک نامه مبنی بر اینکه نصب یا کانفیگ خریداری شده توسط ما انجام شد و سرور یا هاست بدون مشکل تحویل وی گردید ارسال می نماید و بعد از آن هر مشکلی برای هاست یا سرور ایشان پیش بیاید متوجه ما نخواهد بود. لازم به ذکر است که نامه ای که ارسال میکند باید با همان اینترنتی که سفارش خود را ارسال نموده باشد تا آی پی سیستم وی برای ما یکسان باشد.

 

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بای کانفیگ می باشد
Copyright © 2024 All Rights Reserved. Powered by : www.BuyConfig.ir

طراحی و برنامه نویسی توسط : www.iNetworkWeb.com